Edasimüüjale
 
Kliendi tunnus
  Parool
Elmaksi Hulgikaubandus AS
Mustamae tee 16, Tallinn 10617 Harjumaa
Telefon: 6 836 300
Faks: -
E-mail: info@elmaks.ee
 
Uudistooted
Köögikombaini blender Bosch MUZ4MX2
Köögikombainide minihakkija Bosch MUZ45XCG1
Saumikseri komplekt Bosch MSM67166
Mikser Bosch MFQ4020
Filterkann Aquaphor B036O
Filterkann Aquaphor B032R
Filterkann Aquaphor B022W
Filterkann Aquaphor B022B
Soola- /pipraveski Bestron APS544S
Popkornimasin Bestron APC1003
Lauaahi Bestron AOV31
Lauaahi Bestron AOV20
Õhuniisutaja Medisana AH661 (60052)
Mullimasin Aqvia Balance (332334)
Blender Bosch MMB65G5M
Blender Bosch MMB42G0B
Saumikser Bosch MSM87140
Saumikser Bosch MSM14100
Mikser anumaga Bosch MFQ36460
Mikser Bosch MFQ36440
Köögikombain Bosch HomeProfessional MUM59343
Köögikombain Bosch Multitalent 6 MCM64060
Köögikombain Bosch Multitalent 3 MCM3201B
Röster Bosch Styline TAT8611
Röster Bosch Styline TAT8613
Veekeetja Bosch Styline TWK8613P
Veekeetja Bosch Styline TWK8611P
Veekeetja Bosch TWK7804
Veekeetja Bosch TWK7801
Röster Bosch TAT3A014
Veekeetja Bosch TWK3A014
Kohvimasin Bosch Styline TKA8633
Kohvimasin Bosch Styline TKA8631
Kohvimasin Bosch TKA3A034
Triikraud Bosch TDA702421E
Triikraud Bosch TDA2315
Triikraud Bosch TDA1024210
Triikraud Bosch TDA102411C
Rõivaste auruti Tefal DR8085
Triikraud Tefal FV5630
Triikraud Tefal FV3952
Triikraud Tefal FV1710E0
Triikraud Braun SI3053BL
Triikraud Braun TS755EA
Triikraud Tefal FV1251E0
Triikraud Electrolux EDB5230
Reisitriikraud Electrolux EDBT800
Lauapliit ECG EV2510 Metallik
Lauaahi ECG ET3032W
Lauaahi ECG ET3032B
Smuutiblender ECG SM900B
Smuutiblender ECG SM5030
3in1 võileivagrilli ECG S399
Reisi-veekeetja ECG RK0520
Veekeetja ECG RK1750
Veekeetja ECG RK1776
Veekeetja ECG RK1777 Colore
Multikeetja Tefal RK705
Espressomasin DeLonghi ECAM510.55.M
Espressomasin DeLonghi ECAM353.75W
Espressomasin DeLonghi ECAM23.463.B
Espressomasin DeLonghi ECAM23.123.B
Espressomasin Melitta Caffeo Ci E970-103
Espressomasin Melitta E953-102 Solo Milk
Piimavahustaja Melitta Cremio (490026)
Veepudel Aqvia mullimasinale 1 L (330442)
Veekeetja Russell Hobbs 25070-70
Filterkohvimasin Russell Hobbs Inspire 24390-56
Röster Russell Hobbs Inspire 24370-56
Veekeetja Russell Hobbs Inspire 24360-70
Elektriline soola-pipraveski Russell Hobbs 23460-56
Saumikser Russell Hobbs 21501-56
Röster Russell Hobbs Clarity 21310-56
Veekeetja Russell Hobbs Clarity (20760-57)
Kohviveski Melitta Molino (150250)
Mullimasin Aqvia Exclusive (323604)
Kompuuterõmblusmasin Veritas Rubina (1317)
Overlokmasin Veritas Melanie (1095)
Saumikser Braun MQ745
Kõrvaklapid Sony WHCH500L.CE7
Kõrvaklapid Sony WHCH500H.CE7
Kõrvaklapid Sony WHCH500B.CE7
Nööpkuularid Sony MDREX110APR.CE7
40" FHD LED teler E-Star LEDTV40D3T2
32" HD teler Telefunken T32TX287DLBPX
Filterkohvimasin Nedis KACM210EAL
Veekeetja Nedis KAWK510EWT
Veekeetja Nedis KAWK510EPK
Veekeetja Nedis KAWK510EGY
Röster Nedis KABT510EWT
Röster Nedis KABT510EPK
Röster Nedis KABT510EGY
Külmik Snaige RF53SG-Z5CB22
Eestlaetav pesumasin Sharp ES-HFA6122W2EE
Soojapuhur ECG TV30B
Soojapuhur ECG TV30W
Konvektor ECG KT200DT
Miniahi pliidiga Schneider SCEO828PCW
Miniahi pliidiga Schneider SCEO828PCB
43" UHD LED teler Telefunken 43UB7950
http://www.medisana.com/
http://www.cellularline.com/xc_en/
http://www.ecg-electro.eu/
http://www.estar.eu/en/
http://www.veritas-sewing.com/en/
http://www.bestron.com/en/?___from_store=nl
http://www.electrolux.ee/
http://www.tefal.co.uk/
http://www.whirlpool.ee/
http://www.philips.ee/
http://www.sharphomeappliances.com/
http://www.samsung.com/ee/home
http://www.panasonic.ee
https://www.sony.ee/all-electronics
http://www.schaublorenz.eu
http://www.lg.com/ee
http://www.aeg.ee/
http://www.barkanmounts.com
http://www.lenco.eu
http://www.elmaks.ee/index.php?id=avaleht
http://www.bosch-home.ee/
http://www.pkm-online.de/
http://www.goodram.com/
http://ee.remington-europe.com/
https://www.telefunken.com/
 
  imago